IFA 2013: Oplev en verden af muligheder med Samsungs nyheder
Samsung præsenterer produkter for nutiden og fremtiden
Samsung præsenterer produkter for nutiden og fremtiden
Berlin, Tyskland – 4. september, 2013 - Samsung Electronics løftede i dag sløret for Galaxy Note 10.1 2014 Edition, en tablet der balancerer produktivitet, muligheden for indholdsproduktion og medieforbrug i én og samme enhed.
Berlin, Tyskland – 4. september 2013 – Samsung Electronics præsenterede i dag Galaxy Gear og Galaxy Note 3.
Den anerkendte designer Alexander Wang har indgået et samarbejde med elektronikproducenten Samsung. Nu offentliggøres Limited-Edition Samsung Wallie Gym Sack, designet ud fra vennernes tegninger på en Samsung-telefon.
Samsungs udbud af UHD-TV vokser
Op til tre gange hurtigere end forgængeren
Samsungs nye printer med NFC-teknologi gør det enklere end nogensinde at udskrive fotos og dokumenter
Samsung udvider nu sit hvidevare-line-up og lancerer en 80 cm induktionskogeplade, der er nem at bruge og perfekt til store middagsselskaber.
Nye medlemmer i Samsungs ATIV-familie
Altid online med 4G eller WiFi, vælg mellem 13 forskellige NX-objektiver
Samsung præsenterer det bedste af to verdener med 10x optisk zoom i en smartphone
Nu kommer Samsungs topmodel i en hårdfør udgave til den aktive og eventyrlystne